niedziela, 4 maja 2014

Nowy początek

Hej.
Po 10 miesiącach stwierdzam, że jestem okropnym leniem, pod koniec lipca byłam mocno zapalona do pisania bloga, chwilę później mi przeszło, a teraz co? Znowu do tego wracam. Zobaczymy na jak długo. ;)

Tym razem chcę go pisać z myślą o przyszłości. Konkretyzując - ostatnio bardzo spodobały się cosplay'e i zamierzam coś w tym kierunku zrobić. Niewiadomo co z tego wyjdzie, bo to ogrom włożonej pracy, czasu, a także pewnej sumy pieniędzy, dlatego chwilowo nie jestem aż tak optymistycznie do tego nastawiona.
Postaram się wszystko wyjaśnić wkrótce.

Drugim tematem, którym chciałabym się z Wami dzielić to książki. Uwielbiam czytać, w szczególności fantastykę, obyczajowe, jakieś romanse... Wiadomo, że teraz ciężko jest znaleźć czas na regularne czytanie, jednak postaram się z Wami podzielić swoimi opiniami, wrażeniami z czytania, być może doradzicie mi, co warto przeczytać.


Po za tym da się zauważyć, że jestem maniaczką gry League of Legends. W sierpniu będą 3 lata, jak gram w tę grę. Na blogu z pewnością będą się przewijać zdjęcia, fanarty itp. o tematyce gameowskiej.

Trzymajcie kciuki, obym była wytrwała.
Miłego dnia. :)1 komentarz: